Україна

НАЗК перевірило декларації 81 посадовця

Національне агентство з питань запобігання корупції провело повну перевірку декларацій 81 посадовця, серед яких є народні депутати та судді. Про це повідомляє пресслужба НАЗК, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“На засіданні 6 вересня Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про результати повної перевірки 81 декларації, серед яких подані народними депутатами України, суддями та іншими суб’єктами декларування”, – йдеться у повідомленні.

Так, перевірка 71 з цих декларацій розпочата за результатами відбору Системою логічного та арифметичного контролю (ЛАК). За результатами перевірок 8-ми декларацій, які розпочались на підставі повідомлень від громадських організацій та викривачів, наведені факти стосовно чотирьох осіб не підтвердились, стосовно ще чотирьох – підтвердились частково.

Перевірка однієї декларації була розпочата за повідомленнями від Національного антикорупційного бюро України – наведені факти не підтвердились.

Також на засіданні ухвалено рішення про проведення повної перевірки декларації ще однієї особи на підставі статті 50 Закону України “Про запобігання корупції”.

Back to top button