Україна

Найближчим часом відбудеться ротація підрозділів ЗСУ в зоні АТО

Найближчим часом підрозділи 72, 14, 92 та 53 бригади ЗСУ повернуться з Донбасу у місця своєї постійної дислокації, інформує 1NEWS з посиланням на УП.

Про це президент Петро Порошенко заявив 22 жовтня під час відвідування 72-ї бригади в Авдіївці.

«Найближчим часом підрозділи повернуться у місця своєї постійної дислокації, на яких їх чекають — на Волині, у Білій Церкві, Чугуєві, Сєвєродонецьку. На вашу заміну приходять інші бригади, які будуть міцно тримати ваші позиції», — зазначив Порошенко.

Президент також подякував військовослужбовцям 72-ї, 14-ї, 92-ї та 53-ї бригад «за блискуче виконання поставлених ним, а також Міністром оборони завдань».

«Українська армія за три роки кардинально змінилася, ми маємо інше речове забезпечення, харчове забезпечення…  Та головна сила українського війська — український воїн, проти якого виявилися неефективними російська пропаганда і технології гібридної війни», — додав Порошенко.

Також президент передав сертифікати для преміювання найкращих військових бригади.

Як повідомили у прес-центрі штабу АТО, бійці Донецького напрямку отримали відзнаки від президента «За участь у антитерористичній операції» за проявлену мужність та виняткові професійні якості, від голови Дніпровської міськради і районної адміністрації було вручено грамоти.

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close