Україна

Найбільш корумпованою установою українці вважають суд – дослідження

Найбільш корумпованими в Україні, на думку населення, є установи, що мають боротися з корупцією: суд, Верховна Рада, прокуратура, уряд, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Це засвідчили результати опитування населення, повідомила Ірина Бекешкіна — директор Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» під час круглого столу в Укрінформі.

«Найбільш корумповані органи, на думку українців, — це суд, тобто та інстанція, яка і повинна боротися з корупцією, — так вважають 52%; Верховна Рада, яка повинна приймати закони, що мають побороти корупцію, — 51%; прокуратура, яка має боротися з корупцією, — 45%; уряд — 43%; митниця — 39%; медичні установи — 39%», — сказала Ірина Бекешкіна.

Вона зазначила, що за показниками корупції Україна перебуває «на найбільш ганебних місцях», і ситуація не міняється.

«Коли ми питаємо, чи корупція за останні 3 роки сталою більшою-меншою, майже 40% вважають, що нічого не змінилося, а 44% — що вона значно або трохи зросла», — підкреслила соціолог.

Водночас Бекешкіна зауважила, що це неправда, оскільки раніше, за часів Януковича, корупція взагалі була системною і викачувала все, що можна. Нині ж корупція стихійна. Ще одна відмінність у тому, що сьогодні про корупцію постійно говорять і пишуть, тож створюється враження, що корупції стало більше, хоча насправді це не так.

Щодо можливості подолання корупції, то, відповідно до опитування, думки поділилися. Трохи більше тих, які вважають, що ні. Таких майже 40%. 30% вважають, що це реально. Ще третина не змогли дати певної відповіді. Тобто є розгубленість серед людей, констатувала Бекешкіна.

Загальнонаціональне опитування населення України було проведене з 18 вересня по 3 жовтня 2017 року Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та фірмою «Юкрейніан соціолоджі сервіс». Усього було опитано 2000 респондентів за вибіркою, яка репрезентує доросле населення України (за винятком окупованих територій Криму та окремих територій у Донецькій та Луганській областях). Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

 

Теги

Схожі статті

4 thoughts on “Найбільш корумпованою установою українці вважають суд – дослідження”

  1. ОЧОЛЮЄ КОРУПЦІЮ В УКРАЇНІ ПЕТРО ПОРОШЕНКО !!! ТОМУ КОРУПЦІЮ В УКРАЇНИ НЕМОЖЛИВО ПОБОРОТИ !!! ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ТОГО ЯК У ТЮРМУ НАРОД ПОСАДИТЬ ПОРОШЕНКІВ, ГРОЙСМАНІВ, ПАРУБІЇВ, ТУРЧИНОВИХ, ПАШИНСЬКИХ, АВАКОВИХ, БУРБАКІВ, ЯЦЕНЮКІВ, ЮРО ТА ІРО ЛУЦЕНКІВ, КОНОНЕНКІВ, ФЕЙСБУКОВИХ, ГЕРАЩЕНКІВ, ГЕЛЕТЕЇВ, МУЖЕНКІВ, ШКИРЯКІВ , МАТІОСІВ, КУЛИКІВ, РЕВ, РОЗЕНКІВ, ЧОРНОВОЛИХ , БОЙКІВ, ЛЬОВОЧКІНИХ, СУПРУН Ш ТА ІНШУ НЕЛЮДЬ, ЩО ТВОРИТЬ ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ , ТІЛЬКИ ТОДІ МОЖНА ГОВОРИТИ ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПІЄЮ !!!! БАНДУ ГЕТЬ !

    1. Іуля це ти накрапала? Ну подумай своей калачной бошкой як всіх пОсодить, кому ти взятки носить будеш, хто тобібуде давать.(на ломбардах далеконе поїдеш).

    2. Vasil 29.10.2017 Порошмани, Грошмани, Яценикишмани, Луценикишмани та інші офшорошмани — олігархи-анти-корупціонери, бідні грішні, які потребують спеціальної медичної допомоги, бо медицина має діагноз на все. На сайті automuza.com.ua все це нормально розписали прості люди. Треба тільки зайти і прочитати чорним на червоному і клацнути і підтримати. А взагалі, як водиться, 21.11. мабуть же буде МАЙДАН-3 економічний і мабуть без стрілянини. Бо не можуть же вони так довго терпіти і жити без допомоги.

      «Мы не можем здесь вечно мерзнуть»: Саакашвили потребовал импичмента Порошенко на вече у Рады По словам Саакашвили, если до 7 ноября действующий украинский президент не выполнит поставленных требований, то необходимо будет «найти другие мирные формы, чем стоять у них под окнами». … Источник: https://inforeactor.ru/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close