Україна

Нацрада з питань телебачення звільнила своїх представників у восьми регіонах

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звільнила з посад своїх представників у Вінницькій, Закарпатській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській, Чернігівській областях, інформує 1NEWS з посиланням на Детектор Медіа.

 

Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 11 квітня. Голова Нацради Юрій Артеменко зазначив, що звільнення представників планове, оскільки у них завершилися чотирирічні контракти.

Після цього регулятор проведе новий конкурс на ці посади. Пан Артеменко подякував усім представникам і закликав давати у місцевій пресі оголошення про новий конкурс, щоб якомога більше людей могли взяти у ньому участь.

Нагадаємо, представником Нацради у Вінницькій області був Вадим Мазурик, у Закарпатській області – Іван Кузьма, у Одеській області – Олександр Салабай, у Полтавській області – Лілія Миронович, у Рівненській області – Дмитро Тарасюк, у Тернопільській області – Михайло Зубик, у Херсонській області – Сергій Мовчан, у Чернігівській області – Ірина Сенченко.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close