Україна

Нацполіція проведе тотальну перевірку всіх пасажирських автоперевізників

Голова Нацполіції Сергій Князєв доручив перевірити технічний стан пасажирського транспорту та посилити контроль за дотриманням Правил дорожнього руху перевізниками, інформує 1NEWS з посиланням на Департамент комунікації Національної поліції України.

Про це він повідомив 17 квітня під час відеоселекторної наради з керівництвом структурних підрозділів МВС та НПУ під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

“Вчора у ДТП в Луганській області та Одесі тілесних ушкоджень зазнали по 10 пасажирів. Сьогодні зранку маємо жахливу трагедію у Кривому Розі. Звертаюся до керівників підрозділів поліції в областях, патрульної поліції та підрозділів превенції: ми маємо звернути увагу на дорожньо-транспортну інфраструктуру та зробити все, аби запобігти таким страшним випадкам”, – підкреслив Князєв.

Він поставив завдання керівникам, відповідальним за напрям превенції та безпеки на дорогах, “негайно розробити план комплексних дій з посилення профілактичних заходів”. Йдеться як про перевірку технічного стану автобусів, перевірку дозволів та погодження маршрутів руху транспортних засобів, так і перевірку діяльності перевізників на відповідність усім необхідним вимогам.

Нагадаємо, у Кривому Розі Дніпропетровської області внаслідок зіткнення пасажирського автобуса, маршрутного таксі та іномарки загинуло 8 осіб, постраждало 17.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close