Україна

Нацкомісія з цінних паперів вважає незаконними збори акціонерів «Мотор Січі»

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку розпочала правозастосування проти учасників ринку у справі щодо організації незаконних зборів акціонерів “Мотор Січі”, повідомляє 1NEWS з посиланням на сайт НКЦПФР.

“НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) не зафіксувала жодних ознак законної діяльності щодо скликання та наміру проведення загальних зборів акціонерного товариства «Мотор Січ»…Розпочато процес правозастосування проти учасників ринку”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що в рамках своїх повноважень Комісія провела відповідні заходи за адресою та часом, зазначених у повідомленні, щодо організації так званих загальних зборів компанії «Мотор Січ», але жодних дій, які б підтверджували намір їх законного проведення, не виявила. За результатами чого складено відповідний протокол порушень.

“Комісія попередньо повідомляла, що дії певних акціонерів не можуть вважатися правомірними по скликанню та проведенню загальних зборів ПАТ «Мотор Січ», відповідно до норм Закону України «Про акціонерні товариства». А також такі дії порушують права інших акціонерів цього товариства”, – додають у Нацкомісії з цінних паперів.

Зазначається, що Комісія і надалі забезпечуватиме відповідний нагляд за діями акціонерів та учасників ринків капіталу, співпрацюючи з правоохоронними органами.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button