Україна

Національний фінал міжнародного конкурсу Mrs Ukraine International 2022 пройде у Києві – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Mrs. Ukraine International
Фото з відкритих джерел

Телетрансляція конкурсу відбудеться на українському телебаченні 16 квітня

Незабаром у Regent Hill Event Hall відбудеться національний фінал міжнародного конкурсу Mrs Ukraine International 2022. Про це розповів PR-директор конкурсу Алекс Лебедєв під час пресконференції в “Укрінформі” на тему: “Mrs Ukraine Іnternational: 5 років успіху в Україні”.

“Mrs Ukraine Іnternational – це перший конкурс краси в Україні, який підтримується на державному рівні і цього року відбувається за підтримки Міністерства закордонних справ України”, – сказав Лебедєв.

За його словами, 2 березня у Regent Hill Event Hall відбудеться національний фінал міжнародного конкурсу Mrs Ukraine International 2022, учасницями якого стануть 25 успішних жінок.

Як зазначила Національний директор конкурсу Mrs Ukraine International Яна Луцька, конкурс проходить в Україні вже п’ятий рік. Цього року проєкт зробив ривок.

“Зараз ми офіційно підтримуємося Міністерством закордонних справ. Це вперше за 30-річну історію незалежності України, коли влада підтримує конкурс краси. І підтримує цей конкурс не просто так, це конкурс, який міняє стереотипи. Тому що це конкурс не тільки про красу, але й про успіх. Я дуже хочу, щоб жінки, які беруть участь у цьому проєкті, були почуті, щоб ви були лідерами думок, щоб ви стали популярними не тільки в своїй сфері, але й вийшли за межі”, – розповіла Луцька.

Вона додала, що телетрансляція конкурсу вперше відбудеться на українському телебаченні 16 квітня.

За її словами, Тіна Кароль стане хедлайнером конкурсу Mrs Ukraine International-2022. Виступатиме гурт KAZKA. Відкриватимуть ювілейний конкурс українська зірка, переможниця конкурсу “Євробачення 2016” Джамала, а також українська прима-балерина Катерина Кухар.

Уперше в Україні конкурс було проведено 2018-го року. Першою українкою, яка представила нашу країну на конкурсі Mrs International, була Яна Луцька.

Mrs. International – один із найпрестижніших і відомих конкурсів, який проводиться щорічно в США за підтримки уряду країни протягом більше 30 років. У Києві буде обрана Переможниця-Королева, яка представить Україну в Америці.

1News за темою: Вперше в історії у конкурсі Міс Америка перемогла дівчина з Аляски

Як раніше повідомлялось, “Міс світу-2021” планували провести в ніч з 16 на 17 грудня в Пуерто-Ріко, але конкурс скасували за кілька годин до початку через спалах коронавірусу серед конкурсанток.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button