Україна

Націоналістичні партії обрали свого кандидата в Президенти

ВО «Свобода» (лідер – Олег Тягнибок), «Правий Сектор» (Голова партії – Андрій Тарасенко), Організація Українських Націоналістів (Голова – Богдан Червак), Конгрес Українських Націоналістів (Голова – Степан Брацюнь) та «С14» (лідер руху – Євген Карась) разом заявили про підтримку «свободівця» Руслана Кошулинського як кандидата в президенти на виборах 2019 року. Про це йдеться в заяві, яку підписали та оприлюднили націоналісти, говориться у заяві ВО «Свобода».

«Необхідно зупинити наступ реваншистських сил на президентських та парламентських виборах. Саме тому вони підтримують Руслана Кошулинського як кандидата на посаду Президента та закликають до цього всіх українців. 2019 рік буде визначальним для України: або наша країна утвердиться як Українська Самостійна Соборна Держава, або впаде в провалля реваншу промосковських сил», – говориться у заяві.

«Обговоривши політичну ситуацію, ми – повноважні представники націоналістичних організацій – ухвалили рішення підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського на президентських виборах 2019 року. Закликаємо інші національно-патріотичні сили, загалом усіх українців підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського на посаду Президента України!» – йдеться в заяві націоналістів.

«Свобода» також нагадала про підтримку Руслана Кошулинського зі сторони Провідника Національного Руху «ДІЯ» Дмитра Яроша.

В жовтні стало відомо, що лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок не буде балотуватись на посаду Президента України.

Кошулинський у минулому скликанні Верховної Ради був віце-спікером парламенту. З листопада 2015 він депутат Львівської обласної ради.

Раніше також повідомлялось про те, що «Національний корпус» заявив, що офіційно не підтримував кандидатуру Руслана Кошулинського. Зокрема відомо, що лідер Нацкоркусу Андрій Білецький заявляв про свої президентські амбіції.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close