Україна

Націоналістична організація заблокувала роботу ТРЦ у центрі Києва (відео)

27 листопада в Києві під будівлею ТРЦ «Ocean Plaza» зібралися близько 50 представників націоналістичних організацій, вони палять фаєри, а також принесли під торговий центр шини і розмалювали вікна фарбою, апише «Інформатор».

Більшість з них – представники організації Сокіл.

Активісти принесли автомобільні покришки і склали їх перед центральним входом в ТРЦ. За словами активістів, вони зібралися під торговим центром, тому що він належить представникам Росії.

Також учасники мітингу прийшли до ТРЦ з фарбою. Вранці вони розмалювали головний вхід і скляні стіни написами «Геть московський бізнес», «Власність России», «Не КУПУЙ в Оушен плаза».

Нагадаємо, вчора прес-служба ТРЦ повідомила 1News, що невідомий кинув в «Ocean Plaza» димову шашку, через що спрацювала пожежна сигналізація. У зв’язку з інцидентом ніхто з відвідувачів та співробітників ТРЦ не постраждав.

Наслідки задимлення було оперативно ліквідовано та ТРЦ відновив свою роботу о 19:00 годині.

Зауважимо, що влітку організація «Сокіл» вже блокувала роботу «Ocean Plaza».

Також додамо, що «ТПС Нерухомість», контрольована в тому числі дочкою російського олігарха Ротенберга, веде переговори з компанією Dragon Capital про продаж ТЦ «Ocean Plaza». За словами джерел, переговори – на просунутій стадії, але угода поки не закрита. «Потенційний покупець шукає кредитора. Це вимагає часу, оскільки у місцевих банків є проблеми з ліквідністю», – зазначає джерело «Укррудпрому».

Відзначається, що ТРЦ оцінюється в 270-315 млн доларів: приблизно в таку ж суму об’єкт оцінювався шість років тому, коли ТПС вийшла на український ринок.

Back to top button