Україна

Націоналісти спалили прапор ЛГБТ під Шевченківським райвідділом поліції

Представники націоналістичної організації “Карпатська січ” у неділю спалили під Шевченківським райвідділом поліції прапор ЛГБТ.

Про це повідомила організація в Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“В кращих традиціях інквізиції спалювати, звісно, самих єретиків, але ми почали поки що з їх прапору”, – заявили націоналісти.

За їхніми словами, спалення прапора саме біля відділку поліції є символічним.

“Скільки б псів системи на нас не випустили – ми вистоїмо. Зовсім скоро таким полум’ям буде горіти не лише ЛГБТ-прапор”, – заявили в організації.

Як повідомляється на сторінці “Карпатської січі”, троє її представників були затримані в неділю зранку серед 57 осіб, які вступили в сутичку з правоохоронцями.

Пізніше представники організації були присутні біля Шевченківського райвідділу поліції, вимагаючи відпустити затриманих націоналістів.

Tags
загрузка...

Схожі статті

2 Comments

  1. как меня умиляют эти борцы за чистоту расы, веры, улиц, чего угодно.. за соответствующий пиар )))
    Госспода Патриотические силы – а не хотите ли вы свой патриотизм не в городе стольном в среде мирных и заведомо безобидных людей применять – а скажем ва рядах наших вооруженных сил при отражении агрессора ? тут нам был бы кстати каждый кто может держать в руках оружие, каждый кто печется о будущем нашего народа.
    Или очко жим жим на реальную войну поехать? да, тут пиара нет и тут восторгов не будет. будет пот и кровь, гибель товарищей и собственные кишки под ногами…. Но это действительно защита будущего нашей страны. А то что делаете вы – это позор для вас и для нас. Вы просто для федерастов делаете телекартинку о том том как в киеве озверелые нацисты нападают на полицию… И все. и если вы думаетет что это вам сойдет с рук.. то имейте ввиду война скоро или не совсем скоро закончится, и мы вернемся.. и каждого такого поцриота найдем и побеседуем…

    1. Ти, напевне в міру своєї неосвіченості, не в курсі, що націоналісти воюють на фронті, що саме вони зупинили ворога, коли ще ВСУ була неготовою.
      Цікаво, а за що ти борешся? За прибутки олігархів? За розпусту ЛГБТ?

Close