Україна

Нацбанк скасував ліцензію відомої мережі обмінників

Національний банк відкликав генеральну ліцензію у фінансової компанії “ІКС”, яка володіє мережею пунктів обміну валют, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу регулятора.

Як наголошується, рішення про відкликання ліцензії на здійснення обміну валют було ухвалено 11 жовтня.

“Відповідне рішення прийняте у зв’язку з визнанням структури власності компанії “ІКС” непрозорою та установленням ряду суттєвих порушень порядку проведення валютно-обмінних операцій і вимог до організації захисту приміщень”, – йдеться у повідомленні.

Також, в діяльності ФК “ІКС” було виявлено ряд порушень порядку проведення валютно-обмінних операцій, зокрема здійснення операцій з продажу іноземної валюти без документального оформлення, без застосування реєстраторів розрахункових операцій та без оформлення квитанцій про здійснення операцій.

“Крім того, під час перевірок компанією неодноразово допускалися факти неподання матеріалів на письмовий запит уповноваженого працівника НБУ”, – зазначили в прес-службі.

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. У нас в район Центрального рынка пройти нельзя из-за менял..По какой лицензии они работают? А то что крышуются полицией -весь город знает..Даже постоянно дежурят пару полицейских.Ни один объменник не может похвалится объемом денег,которые вращаются тут..А вы -про ликвидацию лицензии-ХА-ХА

Close