Україна

Нацбанк посилить контроль за діяльністю операторів платіжних систем

Національний банк України посилює нагляд за діяльністю платіжних систем, їх учасників та операторів послуг платіжної інфраструктури, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу регулятора.

«Відповідну постанову № 61 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» (далі – Постанова № 61) ухвалило Правління Національного банку України 7 червня 2018 р.», – йдеться в повідомленні НБУ.

Постанова № 61, зокрема, передбачає: встановлення вимог до організаційних та технічних заходів, які повинні вживати об’єкти оверсайту (включає моніторинг платіжних систем, оцінювання їх на відповідність вимогам законодавства України та міжнародним стандартам. – Ред.) для забезпечення безперервності діяльності, спрощення вимог до інформації, яку об’єкти оверсайту зобов’язані розміщувати у пунктах приймання та виплати готівки.

Також встановлюються вимоги до об’єктів оверсайту щодо наявності власного офіційного веб-сайту; удосконалюються вимоги до інформації, яка повинна знаходитися на таких сайтах, моніторах програмно-технічних комплексів самообслуговування та у пунктах приймання готівки, вимоги до зберігання інформації про кожну операцію з переказу коштів, здійснену в платіжній системі.

Цією постановою також запроваджуються деякі додаткові права та обов’язки уповноважених працівників НБУ щодо отримання та повернення документів і матеріалів під час здійснення виїзних перевірок, а також визначається правовий механізм вручення керівнику об’єкта перевірки першого примірника довідки за результатами перевірки, якщо його неможливо вручити безпосередньо.

 

 

 

 

Новини за змістом

Загрузка...
8peK Mobster
Загрузка...

Вас це може зацікавити

Close
Close