Україна

Нацбанк дозволив “Укрпошті” приймати до оплати банківські карти

Національний банк прийняв рішення про надання ПАТ “Укрпошта” ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, а також зареєстрував договори про її участь у міжнародних платіжних системах, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу «Укрпошти».

Рішення про видачу ліцензії НБУ прийняв на підставі постанови “Про надання національними операторами поштового зв’язку фінансової послуги з переказу грошових коштів”.

“З огляду на отримання ліцензії, НБУ зареєстрував договори про участь ПАТ” Укрпошта” в міжнародних платіжних системах Visa і MasterCard, а також почав процедуру вступу “Укрпошти” в Національну платіжну систему “Простір””, – повідомили в НБУ.

Відтепер “Укрпошта” зможе здійснювати обслуговування клієнтів з використанням платіжних карт.

В.о. генерального директора “Укрпошти” Ігор Смілянський вважає, що їх “клієнти давно чекали можливість оплатити товари і послуги платіжними картками”.

“Розрахуватися в відділеннях можна буде через платіжні термінали “Укрпошти”, або на інтернет-сайті, або в нашому мобільному додатку. Також в “Укрпошті” тепер можливо отримувати готівку з платіжних карт. Такі операції будуть здійснюватися без посередництва банку-еквайера, що дозволить знизити собівартість їх проведення”, – зазначив Смілянський.

Нагадаємо, Національний поштовий оператор “Укрпошта” анонсував запуск власного мобільного додатку.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close