Україна

Нацбанк буде здійснювати міжміські перевезення валютних цінностей

Національний банк здійснюватиме міжміські перевезення валютних цінностей середньовантажними та великовантажними оперативними автомобілями, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу НБУ.

“Національний банк розширив перелік власних послуг у сфері перевезення валютних цінностей та врегулював питання тарифів із надання таких послуг. За заявками банків Національний банк зможе здійснювати міжміські перевезення валютних цінностей середньовантажними та великовантажними оперативними автомобілями. Досі така послуга забезпечувалася Національним банком лише у межах одного населеного пункту”, – йдеться в повідомленні.

Таке рішення Національний банк ухвалив з метою: ефективного контролю за обігом готівкових коштів у банківський системі України в частині організації їх перевезення; сприяння зростанню обсягів надходження готівки до Національного банку для її подальшого оброблення та забезпечення потреб економіки України в готівці належної якості.

Національний банк також привів власні тарифи на послуги з перевезення валютних цінностей до середнього рівня ринкових цін на аналогічні послуги. Такий крок дозволить зробити тарифну політику регулятора на ці послуги конкурентною. Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку від 07 лютого 2019 року № 36 “Про внесення змін до Тарифів на послуги з перевезення валютних цінностей, що надаються Національним банком України”.

Цей нормативно-правовий акт набирає чинності з 25 березня 2019 року.

 

 

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close