Україна

Наступного тижня Україну відвідає Держсекретар США

Держсекретар США Ентоні Блінкен відвідає Україну вже наступного тижня. Цю інформацію підтвердив політик в інтерв’ю в програмі “60 хвилин” на CBS News, яке транслюватиметься в неділю, повідомляє 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

Анонс інтерв’ю опублікувало видання CBS News. В інтерв’ю Блінкен підтвердив, що прилетить в Україну вже наступного тижня. Його візит до Києва пов’язаний з високою напруженістю відносин України з Росією.

Блінкен каже, що президент Росії Володимир Путін відкликав в останні кілька днів частину з більш ніж 100 000 військовослужбовців, яких він зібрав на кордоні з Україною.

“На кордоні з Україною зосереджено більше сил, ніж будь-коли з 2014 року, коли Росія фактично вторглася”, – сказав Блінкен.

Він також сказав, що не може стверджувати, що відступ російських військ від українських кордонів гарантує повну безпеку Україні.

“Те, що ми бачили в останні кілька днів (відведення військ, – ред.), це, мабуть, рішення відвести деякі з цих сил, і ми бачили, як деякі з них фактично почали відступати”,- сказав він.

Блінкен каже, що наміри Путіна передбачити неможливо.

“Я не можу сказати вам, що ми знаємо наміри Путіна. Є безліч речей, які він міг би зробити або не робити”, – говорить Блінкен.

 

 

 

 

Back to top button