Україна

Наступ РФ на Донбасі загальмується – ISW

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Тимчасова втрата Сєвєродонецька та Лисичанська не стане серйозним поворотним моментом у війні.

Найближчими тижнями темпи наступу армії РФ значно знизяться. Штурмові операції Лисичанська не забезпечать Росії вирішальної переваги у війні, як і можливе захоплення Сєвєродонецька. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

За даними аналітиків, протягом останніх кількох днів російські війська досягли значних успіхів у районі Сєвєродонецьк-Лисичанськ, проте українські сили в основному досягли своєї мети в битві, сповільнивши наступ сил РФ.

Зазначається, що тимчасова втрата Сєвєродонецька та Лисичанська не стане серйозним поворотним моментом у війні.

Також повідомляється, що білоруські сили проводять мобілізаційні навчання вздовж українського кордону, але навряд чи вступлять у війну в Україні через їхні слабкі можливості та негативні внутрішні наслідки військової участі з боку РФ.

Як вважають в ISW, російські війська, ймовірно, наблизилися до південних околиць Лисичанська і посилюють своє угруповання навколо Сєвєродонецька, щоб завершити захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська. Однак ці досягнення навряд чи забезпечать російським силам вирішальну перевагу у подальших операціях в Україні та ще більше посилять російські шанси.

Крім того, окупанти продовжують спроби оточити українське угруповання у Гірському та Золотому та, ймовірно, намагаються взяти під контроль ці населені пункти.

Наголошується, що військові РФ, ймовірно, перекрили наземні українські лінії зв’язку вздовж траси Т1302 та використовують нещодавні досягнення вздовж шосе для посилення штурму Лисичанська.

Також війська РФ накопичили техніку та продовжували нарощувати оборонний потенціал вздовж південного напрямку.

Вторгнення Росії в Україну. Онлайн

Нагадаємо, ЗСУ відбили наступ на півдні Лисичанська.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button