Україна
Гаряча новина

Насірова поновили на посаді в Державній фіскальній службі

Окружний адміністративний суд Києва поновив Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби України. Відповідне рішення було ухвалено 11 грудня і вже почало діяти, пише «Обозреватель».

Як зазначає видання, суд визнав, що відсторонення Романа Насірова від посади голови ДФС у березні 2017 року і звільнення 31 січня 2018 року були незаконними.

Цю ж інформацію на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Андрій Журжій.

“Сьогодні Окружний адміністративний суд міста Києва скасував розпорядження КМУ про звільнення Насірова Р. М. з посади Голови ДФС України та зобов’язав поновити його і виплатити упущений заробіток.
Повне рішення суду поки відсутнє, але представник Насірова Р. М. в суді повідомив, що просить поновити з причини порушення процедури при звільненні”, – пише Журжій.

Депутат додає, що судячи з поведінки одного з колегії суддів, суд сумнівався в достовірності факту існування в екс-Голови ДФС України громадянства Об’єднаного Королівства.

Сам Роман Насіров поки не прокоментував рішення суду. Однак його адвокат Любомир Дроздовський підтвердив цю інформацію виданню “Українська правда“.

“У судовому засіданні була оголошена вступна і резулятивна частина рішення суду, яким задоволено позов, визнано протиправним і скасовано розпорядження Кабінету міністрів України про звільнення”, – сказав він.

“Поновлено його (Насірова – ред.) на посаді голови Державної фіскальної служби України і стягнуто компенсацію за час вимушеного прогулу. Рішення в частині поновлення підлягає негайному виконанню”, – додав Дроздовський.

За його словами, рішення про поновлення Насірова на посаді може бути оскаржене.

Нагадаємо, слідство обвинувачує Насірова в зловживанні службовим становищем при наданні відстрочок на сплату боргу фірмами народного депутата Олександра Онищенка. В результаті таких відстрочок державі було завдано збитків на понад 2 мільярди гривень.

28 вересня суд дозволив зняти електронний браслет з Насірова.

В липні 2018 року Роман Насіров заявив про своє бажання балотуватися на посаду Президента України.

Роман Насіров – народний депутат України VIII скликання від Блоку Порошенка, з травня 2015-го –  Голова Державної фіскальної служби України. З березня 2017 року відсторонений від посади через справу НАБУ.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close