Україна

Насіров хоче через суд поновитися на посаді голови ДФС

Відсторонений від виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби Роман Насіров заявляє, що оскаржуватиме в судовому порядку рішення Кабінету міністрів України про його відсторонення від виконання обов язків голови Державної фіскальної служби. Про це він заявив сьогодні в коментарі журналістам перед початком судового засідання у Шевченківському районному суді Києва, передає 1NEWS з посиланням на УНН.

“Дуже скоро побачите оскарження цього рішення і позов на протиправні дії (до Кабінету міністрів щодо відсторонення його від виконання обов’язків голови ДФС – ред.)”, – сказав Р.Насіров.

Нагадаємо, Міністр фінансів Олександр Данилюк подав до Кабінету міністрів подання на звільнення голови Державної фіскальної служби Романа Насірова

Шевченківський райсуд 27 листопада розпочав підготовче засідання у справі Р.Насірова.

У березні 2017 року Р.Насірова заарештували, але він вийшов на свободу, оскільки його дружина і тесть внесли 100 млн грн застави. У зв’язку з кримінальним провадженням його усунули з посади голови Державної фіскальної служби.

3 березня 2017 року Кабінет міністрів України відсторонив з посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, виконує його обов’язки Мирослав Продан.

САП оголосила про завершення розслідування справи і розкритті матеріалів 28 липня 2017 року. Всього у справі 240 томів, і на початку жовтня Р.Насіров заявив, що прочитав близько половини.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close