Україна

Народний синоптик повідомив – якою в Україні буде погода у травні

На думку народного синоптика Леоніда Горбаня, який в своїх розрахунках використовує старовинний Брюсов календар, що враховує вплив на погоду розташування планет Сонячної системи, початок травня не порадує українців теплом. Утім, і мерзнути, як в кінці квітня, не доведеться, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Після Великодня настане дуже короткий період потепління до +20-23 градусів вдень, але вже 6-8 травня пройдуть сильні холодні зливи з коротким зниженням температури до +10-12 градусів вдень. У північних і східних регіонах у ці дати не виключені навіть нічні заморозки, там температура опуститься до нуля градусів. Однак вже до 10 травня в Україні стрімко потеплішає, і ось тут почнеться справжнє літо, а в 20-х числах місяця стовпчики термометрів підскочать навіть вище 30 градусів.

У середині травня спеку кілька пом’якшать грозові дощі, однак ближче до кінця другої декади від виснажуючої спеки вже нікуди не дінешся.

У третій декаді завдяки двом періодам коротких, але рясних злив встановиться приємна погода – вдень 25-27 градусів тепла. Втім, до кінця травня температура трохи опуститься – вдень буде до +20-22 градусів.

Відзначимо, що народний синоптик підкреслює, що ймовірність його прогнозу – близько 75%.

 

 

 

 

Back to top button