Україна

«Народний фронт» показав рейтинг, в якому у Порошенка 38% підтримки (фото)

Депутати з фракції «Народний фронт» обмінююся рейтингом політичних уподобань українців, в якому підтримка діючого Президента Петра Порошенка сягає 38,3%.

колаж “Главред”

Зокрема, 6 лютого у сесійній залі Верховної Ради кореспондент 1News зафіксував повідомлення на телефоні лідера фракції «Народний фронт» Максима Бурбака.

Повідомлення йому надіслав Василь Сокирко, який є помічником нардепа-народофронтівця Анатолія Диріва.

фото 1News

У повідомленні Сокирко пише, що станом на сьогодні опитано 18800 чоловік. «Кожного дня анкети довозяться, тому результати мінятимуться», – зазначає помічник.

За його даними згідно з вказаним опитуванням Петро Порошенко має результат 38,3%. Інший кандидат (який вочевидь не потрапив до вибірки рейтингу – ред.) – 21,6%.

Далі голоси розподілились наступним чином:

Юлія Тимошенко – 11,2%;

Володимир Зеленський – 8,8%;

Олександр Шевченко – 5,8%

Анатолій Гриценко – 4,9%;

Олег Ляшко – 4,4%;

Андрій Садовий – 2,2%;

Євген Мураєв – 1,4%;

Арсеній Яценюк – 0,9%;

Юрій Бойко – 0,4%

Олександр Вілкул – 0,1%.

Достеменно невідомо, про який рейтинг пишуть члени «Народного фронту». Також дивує велика кількість опитаних.

Наприклад, одним з найбільш всеохоплюючих є опитування соціологічної групи «Рейтинг» за грудень 2018 року. Загалом у дослідженні методом особистого інтерв’ю було опитано 40000 респондентів (по 1600 респондентів у кожній області).

Згідно з цим рейтингом, який проводився по регіонам, Юлія Тимошенко має 20,8% підтримки, Володимир Зеленський – 13,4%, а діючий Президент Петро Порошенко – 11,1%.

 

В той же час у січні 2019 року «Рейтинг» провів опитування 6000 осіб, які віддали 19,0% підтримки Володимиру Зеленському, 18,2% Юлії Тимошенко та 15,1% Петру Порошенку.

Рейтинг, який «засвітив» депутат з «Народного фронту» дуже віддалено нагадує зріз електоральних уподобань січневого опитування «Рейтингу» по Галичині. Так, 19% голосів галичани готові віддати Петру Порошенку (1 місце), 11% Юлії Тимошенко (2 місце) і 8% Володимиру Зеленському.

При цьому Анатолія Гриценка також готові підтримати 11% галичан, а Олександра Шевченка та Андрія Садового по 6% відповідно. Олег Ляшко може розраховувати тільки на 3% голосів жителів Галичини, тоді як Юрій Бойко та Олександр Вілкул тільки по 1%.

Додамо, що депутат Анатолій Дирів представляє Івано-Франківську область, що є частиною історичної області Галичина.

Лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк та лідер однойменної фракції у парламенті Максим Бурбак – вихідці з Чернівців.

Back to top button