Україна

Народні депутати пропонують заборонити виробництво хутра

У Кримінальному кодексі пропонують встановити, що розведення хутрових тварин карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років

Верховній Раді пропонують запровадити повну заборону на виробництво хутра з 1 січня 2025 року. Відповідний законопроект № 10019 зареєстрували 36 нардепів на чолі з представником “Народного фронту” Андрієм Помазановим, – інформує 1NEWS.

Пропонують зарахувати підприємницьку діяльність з розведення, вирощування, утримання хутрових тварин до видів діяльності, що підлягають ліцензуванню. А вже з 1 січня 2025 року встановити заборону на таку діяльність та кримінальну відповідальність за порушення.

На перехідний період рекомендують змінити загальні правила утримання тварин, що повинні задовольняти їхні природні потреби в активності.

У Кримінальному кодексі пропонують встановити, що розведення хутрових тварин карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років із позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

Якщо діяльність спричинила загибель людей, екологічне забруднення значних територій або інші тяжкі наслідки, покарання буде у вигляді позбавлення волі на 5-10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

Джерело: 112 Україна

Останні новини

Back to top button