Україна

Нардепи хочуть зарплати як у міністрів

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови про підвищення заробітної плати народних депутатів, інформує 1NEWS з посиланням на Главком.

Проект постанови «Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України» внесений в Раду народними депутатами України – членами Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Павлом Пинзеником, Володимиром Арешонковим, Олегом Купрієнком, Дмитром Лубінцем, Світланою Войцеховською, Владиславом Даніліним, Іриною Єфремовою, Павлом Кишкарем, Михайлом Папієвим, Сергієм Шаховим.

«Установити розмір посадових окладів народних депутатів України на рівні посадових окладів членів Кабінету міністрів України, виходячи з розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року», – йдеться в проекті постанови.

Також пропонується встановити народним депутатам надбавки до посадового окладу в розмірі, встановленому для членів Кабміну.

Крім того, передбачається встановити загальний місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народного депутата в розмірі 25 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

 

Теги

Схожі статті

6 thoughts on “Нардепи хочуть зарплати як у міністрів”

  1. Вже геть обнагліли! скільки їм ще треба щоб нажралися вони і їхні родини??? по 3200 дати кожному і тоді будуть цінувати те що мають!!! БЕЗСОВІСНІ!!!!!!

  2. ВСЮ ТУ СВОЛОТУ ПРОДАЖНУ, ЗРАДНИКІВ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ КОЖНИЙ УКРАЇНЕЦЬ З РАДІСТЮ ПОБАЧИВ БИ НА ГІЛЛЯКАХ ХРЕЩАТИКА, ВСЕ ЇМ МАЛО ВОРЮГАМ-ЛЮДОЇДАМ !!! НАРОД УКРАЇНИ ПРОКЛИНАЄ ТУ БАНДУ МАРОДЕРІВ-ЛЮДОЇДІВ НА ЧОЛІ З ПАРУБІЄМ , ЩО НАЗИВАЄ СЕБЕ ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ !!! БАНДУ ГЕТЬ !!! ПРИЙДЕ ЧАС І ВСЯ ТА БАНДА ЛЮДОЇДІВ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ЗА ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ПЕРЕД НАРОДНИМ ТРИБУНАЛОМ !!!

  3. Ну, і кухня, ця «наша» українська влада. Як у паганої кухарки, що місить тісто: «то мукиці, то водиці!». Тобто, спочатку парламентарі голосують за закон, котрий визначає платню кабміну. А, потому, вимагає від кабміна підвищення платні собі. І так від вікацій до вакацій. А подивіться на скільки підвищується пенсія за «пенсійною реформою» пенсіонерам. Ціна «турбот» влади у два порядки. Тобто, піднімаючи галас на весь світ, влада підвищує у середньому пенсіонерам пенсії на 100-200 грн. А, при цьому тишком нишком собі, з різними приплатами на 10 — 20 тис. грн. Ганьба!!!

  4. Хотят, с-ки! Побольше и пожирнее! А то. что простые люди еле сводят концы с концами, особенно с учетом их неустанной заботы, выливающейся в грабительские тарифы и нищенский зарплаты, этих «слуг народа», считающих себя хозяева жизни, такие мелочи не интересуют. Слуги, мать их!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close