Україна

Нардеп Микола Тищенко увійшов до парламентської законодавчої групи щодо Донбасу

Заступник голови фракції «Слуга народу» Микола Тищенко увійшов до створеної парламентської групи щодо законодавчих змін для врегулювання війни на Донбасі. Про це він заявив під час брифінгу у КВЦ «Парковий» в Києві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Коли президент йшов до парламенту, його головною тезою, за який проголосувала вся країна, був мир. Тому сьогодні ми знаходимо нове рішення і я дійсно є одним із членів цієї групи», – сказав Тищенко під час брифінгу.

Заступник голови фракції «Слуга народу» також заявив, що подробиці про роботу нової групи, завдання якої допомогти президенту у встановленні миру в Україні, будуть незабаром повідомлені суспільству.

«Не все так добре, як хотілося б. Саме тому президент і ми, як його команда, шукаємо нове рішення. Всі ці рішення спрямовані на виконання наших обіцянок, як народних депутатів, як громадян цієї країни», – додав Микола Тищенко.

Раніше на своїй сторінці в Facebook він розповів про яку групу йдеться: «Сьогодні вперше взяв участь у парламентській групі щодо законодавчих змін з питань Донбасу. Як і прогнозував, тут працюють як професіонали, так і відверто слабкі представники, що працюють на роз’єднання українців з обох боків конфлікту. Але моя позиція незмінна, і вона аналогічна позиції президента. “Немає тієї сторони”. Перш за все є українці, яких розділила війна на Донбасі. і наше спільне завдання – об’єднати сім’ї, об’єднати людей, об’єднати Україну. Зробити все можливе, щоб якомога швидше настав мир».

Сегодня впервые принял участие в парламентской группе по законодательным изменениям по Донбассу.Как и прогнозировал,…

Опубліковано Николаєм Тищенком Понеділок, 28 вересня 2020 р.

Журналісти 1News помітили під цим дописом Тищенка велику кількість негативних коментарів, які зводяться до думки, що Тищенко не є професіоналам в подібних справах. Багато хто дорікав владі за таке призначення.

Зазначимо, що раніше Тищенко був одним з ймовірних кандидатів на посаду міського голови Києва від «Слуги народу», однак програв партійні праймеріз депутатці Ірині Верещук. Рішення стати кандидатом у мери також було сприйнято користувачами соцмереж із гумором.

Останні новини

Back to top button