Україна

Нардеп Каплін заявив, що НАБУ має докази незаконного збагачення Ляшка

Головний підрозділ детективів Національного антикорупційного бюро здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого незаконного збагачення лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Сергій Каплін, передає 1News з посиланням на УНН.

«Співробітники бюро вивчили декларації радикала за 2015 і 2016 роки і знайшли там безліч порушень, починаючи від строків подачі до невідповідностей і недостовірних фактів.

В 15-му Ляшко задекларував, що припинив право власності на три об’єкти нерухомості, при цьому жодних правочинів не здійснив.

Далі вказав 87 тис. (гривень, — ред.) на утримання нежитлових приміщень, яких у попередній декларації не було. Також, без жодного документального підтвердження та відображення в розділі про правочини у Ляшка з’явились в оренді дім та земля в Козині», – написав він.

Окрім того, за словами С.Капліна, у Княжичах О.Ляшко має земельні ділянки, площі яких за рік зросли із 210 квадратних метрів до 2100.

«Загадково зник із декларації гараж в Прилуках і Мерседес. Даних ні про продаж, ні про інші операції з ними немає. Плюс, в жодній декларації нема орендованого Ляшком Кадиллака, який при цьому є в звіті партії. Приховав від держави Ляшко дві ділянки в Вишгородському районі, які за ним числяться. А також цікаві задекларовані ним від продажу майна 2 млн 245 тис. 500 гривень Вероніці В’юн. Сама В’юн заперечує факт будь-яких угод з Ляшком,» — додав нардеп.

За інформацією С.Капліна, «під прицілом» НАБУ 1 млн 290 тис. грн, витрачених О.Ляшком на оренду в 2016 році.

«А ще детективи засумнівались яка ж насправді площа орендованого Козинського будинку Ляшка. Під пильною увагою НАБУ також позика в 60 тис. дол., яку нібито взяв Ляшко.

А ще Бюро засумнівалось у відповідності ринковим цін, за які Ляшко здав та продав свої ділянки та нерухомість в 2016. А головне — придбаний радикалом в 2017 році маєток ніяк не співмірний за ціною з активами, якими володів Ляшко на кінець 16-го, що навело детективів на підозру в незаконному збагаченні лідера РПЛ. Тобто чесних грошей на палац у Ляшка б не вистачило», — написав він.

Нардеп вважає, що «з такими масштабами махінацій», радикал має понести покарання.

«Нами буде направлено звернення до ГПУ та НАБУ, додатково позови до судів… далі буде…», — резюмував він.

Нагадаємо, нещодавно НАЗК завершило перевірку декларації про доходи за 2015 рік ще одного «радикала» — Сергія Рибалки. Агентство виявило певні порушення антикорупційного законодавства, допущені нардепом, однак прийшло до висновку, що підстав для притягнення його до відповідальності немає.

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close