Україна

Найєм озвучив свою «шалену» зарплату в «Укроборонпромі»

Колишній народний депутат, а нині заступник директора концерну «Укроборонпром» Мустафа Найєм задекларував свою заробітну плату за грудень 2019 року.

фото з Facebook Мустафи Найєма

Згідно з даними Національної агенції із запобігання корупції, 14 січня Найєм вказав, що його зарплата за основним місцем роботи склала 176 044 гривень. В той же час станом на 2 грудня він отримав 310 521 гривень. Тобто сукупний дохід Мустафи Найєма за грудень склав 486 565 гривень, повідомляє 1News.

В той же час на своїй сторінці у Facebook Найєм написав, що задекларував свій дохід за грудень і він майже вдвічі нижчий за той, що він отримав в листопаді.

«Тому що не було ніколи «зарплати в 300 тисяч». Була одноразова виплата декількох премій і надбавок за попередній «волонтерський» період роботи в концерні», – зазначив він.

«Моя справжня зарплата ось така. І може бути переглянута в обидві (!) сторони залежно від результатів моєї роботи і успіхів всієї компанії», – додав Найєм.

Він зазначив, що у колишнього керівництва концерну «Укробронпром» офіційні виплати були майже в два рази меншими, але «результати цього нам і країні ще довго розгрібати».

За словами Найєма, тепер все відкрито і можна вибирати, що результативніше і ближче: «досвідчені злодії з маленькими зарплатами і великими відкатами біля керма державних стратегічних підприємств чи команда менеджерів з величезними амбіціями і однією, білою і відкрито задекларованою зарплатою».

Нагадаємо, 11 листопада Найєм був призначений на посаду заступника гендиректора «Укроборонпрому» з питань взаємодії з органами державної влади, а ще на початку серпня його було залучено як радника генерального директора.

Раніше він заявляв, що отримує зарплату в державному концерні в межах 43 тисяч гривень. «Моя зарплата зараз складає близько 43 тисячі гривень, це те, що офіційно є в наказі про моє призначення. Але з того, що я розумію із планів концерну, вона буде суттєво збільшена», – сказав він.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close