Україна

Найскладніша ситуація у трьох областях – Укренерго


Найскладніша ситуація у трьох областях - Укренерго

За минулу добу енергетики заживили три високовольтні повітряні лінії 330 кВ у південному і східному регіонах.

Станом на ранок вівторка в Україні знеструмлено понад 1000 населених пунктів через негоду і російські обстріли. Найскладніша ситуація в Одеській, Миколаївській, Донецькій областях, повідомило Укренерго 28 листопада.

Так, через негоду залишаються знеструмленими 559 населених пунктів в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській областях.

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається ще 443 населених пунктів. Через обстріли є нові пошкодження в мережах Дніпропетровськох, Донецької, Харківської, Херсонської областей. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.

За минулу добу енергетики заживили дві високовольтні повітряні лінії 330 кВ у південному регіоні, що були пошкоджені негодою. Також включили в роботу ще одну лінію 330 кВ для підвищення надійності живлення в регіоні. Ще одна високовольтна повітряна лінія 330, що вимикалась з технічних причин, повернута в роботу у східному регіоні.

Протягом доби один блок теплової електростанції виведено в аварійний ремонт й один блок повернуто в роботу.

Сьогодні Україна не експортує електроенергію. Разом з тим імпорт здійснюється в вечірні години зі Словаччини, Румунії і Молдови. Загальний обсяг 1358  МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 559 МВт.

Нагадаємо, в Україні три дні вирувала негода. Станом на ранок вівторка було відомо про 10 загиблих і 23 постраждалих.

Також повідомлялося, що російські агресори обстріляли ТЕС на сході України. Через це без світла і тепла залишилося місто-супутник.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button