Україна

Найдорожча українська пам’ятна монета коштує 167 тис грн

Найдорожчою пам’ятною монетою у першому півріччі 2019 року стала монета “25 років незалежності України”. Про це УНН повідомили на запит у прес-службі Національного банку України, передає 1NEWS.

“Найдорожчою у першому півріччі цього року стала золота пам’ятна монета “25 років незалежності України”, реалізована під час аукціону. Її вартість становила 166 779,00 грн”, – повідомили у прес-службі.

“25 років незалежності України” – золота ювілейна монета номіналом 250 гривень з серії “Відродження державності”. Монету випустили 2016 року тиражем 400 штук.

На аверсі монети розміщено: на матовому тлі напис півколом “Україна” (угорі), номінал “Двісті п’ятдесят гривень” (унизу); у центрі, на дзеркальному тлі, у колі зі стилізованого рослинного орнаменту — малий Державний Герб України, під яким — рік карбування монети “2016”. На реверсі монети на тлі стилізованого букета зображено мапу України з жовто-блакитним прапором (елемент оздоблення — емаль) та написи “25 років” (над мапою), “Незалежності України”.

 

 

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close