Україна

Нафтогаз збирається переробляти відходи видобутку газу

Нафтогаз та компанія Lamor планують проєкт по співробітництву у галузі утилізації бурового шламу, спрямований на мінімізацію шкідливого впливу на навколишнє середовище під час видобутку газу, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу Нафтогазу.

Пілотний проект передбачає переробку 20 тис. куб. м шламу із застосуванням як фізико-хімічної, так і біологічної очистки за допомогою методу зворотного осмосу. Метою такої переробки є знешкодження шкідливих речовин, що заходяться у складі шламу, а також повне очищення води.

“Група Нафтогаз орієнтована на максимальне впровадження принципів сталого розвитку. Даний проект має на меті реалізацію корпоративної стратегії зі збереження навколишнього середовища та охорони праці”, – зазначив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

Голова наглядової ради Lamor Фред Ларсен підтвердив готовність фінської компанії завершити фінальні прорахунки вартості проекту до кінця поточного року та заявив, що угода про співпрацю може бути укладена вже у першому кварталі 2020 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top button