Україна

Нафтогаз суттєво знизив ціну газу для промисловості

Нафтогаз знизив вартість газу для промисловості НАК “Нафтогаз України” вже з 1 липня 2019 у року знижує цінову політику на природний газ для промислових споживачів, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу компанії.

Нафтогаз знизив вартість газу для промисловості Отже, згідно з інформацією, “Нафтогаз” тепер буде продавати сировину за ціною від 5017 до 5606 гривень за 1 тисячу кубічних метрів.

Відзначимо, що така вартість вказується без урахування ПДВ і фінансових виплат на транспортування газу по магістральних і розподільних трубопроводах.

Примітно те, що якщо брати для порівняння червневі цінові показники, то можна констатувати зниження ціни на газ від компанії в новому місяці – липні, приблизно на 12,7-13,5 відсотків. У свою чергу також згадаємо, що поки що компанія не афішувала вартість газу для населення та інших споживачів по ПСО.

Однак, якщо враховувати указ Кабінету міністрів України під номером “485”, який був постановлено від 5 червня 2019 року – вартість на газ для цієї категорії населення також знизиться.

Більш того, напередодні Андрій Коболєв – глава “Нафтогазу”, називав щодо цього питання суму, яка дорівнює приблизно в 5803 гривням за 1 тисячу кубічного метру газу (що також зазначено без урахування ПДВ).

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close