Україна

“Нафтогаз” подав позов до Гаазького трибуналу проти Росії

"Нафтогаз" просить Трибунал зобов’язати Російську Федерацію виплатити на користь позивачів 5,2 млрд доларів

НАК “Нафтогаз України” та підприємства, які входять в групу “Нафтогаз”, наприкінці червня подали до Трибуналу при Постійній палаті Третейського Суду в Гаазі позовну заяву щодо розміру компенсації збитків, завданих експропріацією активів групи “Нафтогаз” у Криму.

Збитки у компанії оцінили у 5,2 млрд доларів, передає 1NEWS.

“Група “Нафтогаз” просить Трибунал зобов’язати Російську Федерацію виплатити на користь позивачів 5,2 млрд доларів. Очікується, що Трибунал винесе рішення щодо компенсації збитків не раніше кінця 2020 року”, – йдеться в заяві.

Повідомлялося, що Трибунал вже визнав, що Російська Федерація порушила низку положень Угоди про захист інвестицій, експропріювавши активи групи “Нафтогаз” у Криму.

Оскільки Трибунал вирішив розділити провадження на дві стадії, питання визначення компенсації збитків буде розглядатися на другій із них.

“Нафтогаз” володів найціннішими енергетичними активами у Криму і був однією з основних мішеней Російської Федерації, коли та конфісковувала українські активи після незаконного вторгнення та окупації півострова у 2014 році”, – підкреслили в компанії.

Джерело: Дело

Останні новини

2 Comments

  1. Росія тільки почала вставати з колін, а Нафтогаз знову позов подав до Гаагського трибуналу… що за люди???

  2. Черговий мільярд премії керівництву? Як казав Остап Бендер “”за мертвого осла вуха”. За попередній суд Україна не отримала ні копійки, зате Коболеву ВСІ скинулись по 10 коп з кожного кубу газу!!!!

Back to top button