Україна

«Нафтогаз» перетворили на приватне акціонерне товариство

Уряд перетворив Національну акціонерну компанію “Нафтогаз України” з публічного на приватне акціонерне товариство (АТ) і затвердив її новий статут, передає 1NEWS з посиланням на прес-службу Кабміну.

Це випливає з постанови Кабінету міністрів України “Деякі питання акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” від 6 березня 2019 року № 226, текст якої оприлюднено на Урядовому порталі.

“Змінити тип публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” з публічного на приватне та перейменувати його в акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України””, – сказано у постанові.

Статут АТ “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” викладено в новій редакції.

В оновленому статуті зазначається, що до повноважень загальних зборів акціонерів компанії, зокрема, належать затвердження положень про загальні збори, наглядову раду та правління, а також внесення змін до них; обрання та припинення повноважень голови і членів правління; прийняття рішення про відсторонення голови або члена правління від здійснення повноважень та обрання особи, яка тимчасово здійснюватиме повноваження голови правління.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close