Україна

Надії Савченко повідомили про підозру. Вона пішки йде в ізолятор СБУ (відео)

Слідчий СБУ зачитав народному депутат Надії Савченко підозру та повідомив, що її затримано. Відео з кулуарів Верховної Ради на своїй сторінці у Facebook виклав фотокореспондент Ян Доброносов.

Надія Савченко 22 березня. Фото 1News

Слідчий також запропонував депутату Савченко пройти з ним для оформлення затримання.

Кореспондент 1News повідомляє, що згодом Савченко у супроводі журналістів вийшла з будівлі Верховної Ради та пішки пішла до слідчого ізолятора СБУ, який розташований на Аскольдовому провулку.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада надала згоду на зняття недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності та на арешт народного депутата Надії Савченко.

Перед голосуванням Генеральний прокурор Юрій Луценко продемонстрував у Верховній Раді відео-докази підготовки Надією Савченко разом із затриманим керівником Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимиром Рубаном терактів у Києві. Зокрема у відео продемонстровані зустрічі Савченко та Рубана з представниками так званої «ДНР», а також їхні переговори щодо нібито підготовки підриву будівлі Верховної Ради та всього урядового кварталу. Також на відео Савченко говорить про те, що необхідно ліквідувати будинки, в яких проживають Президент, голова РНБО, міністр внутрішніх справ та інші представники влади.

У своєму виступі після продемонстрованого відео Надія Савченко заявила, що дійсно проводила відповідні переговори.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close