Україна

Нацполіція провела обшуки в “Укренерго”

Привід для обшуків — припущення Нацполіції щодо ймовірних порушень під час публічних закупівель товарів та робіт, які компанія проводила з 2016 року

Національна поліція України провела обшуки у центральному офісі НЕК “Укренерго” у Києві, а також у помешканнях п’яти керівників компанії.

Про це повідомили у пресслужбі “Укренерго”, передає 1NEWS.

Крім того, провели обшуки в помешканнях п’яти керівників “Укренерго” вищої та середньої ланки, керівників регіональних центрів забезпечення будівництва та закупівель відокремлених регіональних підрозділів компанії.

“Керівництво та працівники “Укренерго” виконали всі вимоги правоохоронців та надали повне сприяння під час виконання слідчих дій”, – зазначили в компанії.

Вказано, що дозвіл на обшуки дав Печерський райсуд Києва майже чотири тижні тому – 12 серпня – у кримінальному провадженні, яке було у жовтні 2018 року.

“Привід для обшуків — припущення Нацполіції щодо ймовірних порушень під час публічних закупівель товарів та робіт, які компанія проводила з 2016 року. При цьому, наразі залишається незрозумілим, в яких саме правопорушеннях підозрюють працівників “Укренерго” і яку шкоду вони заподіяли”, – додали в “Укренерго”.

Джерело: УНН
Back to top button