Україна

Начальник ТЦК Рівного цілувався на роботі з кількома колегами


Начальник ТЦК Рівного цілувався на роботі з кількома колегами

У Рівному проводять службову перевірку начальника ТЦК через опубліковане у мережі відео, де він на робочому місці цілується з колегами.


Начальник Рівненського ТЦК підполковник Олександр Ярмошевич потрапив до любовного скандалу. У мережі з’явилося відео, як він на робочому місці цілується з кількома колегами.

Пресслужба Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки повідомила, що у місті проводять службову перевірку начальника ТЦК через опубліковане у мережі відео, де він на робочому місці цілується з колегами.

Кадри отримали за допомогою таємного відеоспостереження. Вперше відео опублікував на своєму Telegram-каналі проросійський блогер Анатолій Шарій, заявивши, що на відео – полковник Олександр Ярмошевич.
 
На кадрах чоловік у військовій формі цілується з кількома жінками в різний час. Події відбуваються, імовірно, на робочому місці військового.

 
Згодом Шарій поширив іще одне відео, на якому начальник ТЦК нібито говорить телефоном із жінкою, обговорюючи оприлюднення кадрів із поцілунками.

Нагадаємо, у Сухопутних силах заявили, що вже почали службову перевірку, за результатами якої нададуть належну оцінку як змісту змонтованого відео, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні. Ініційовано звернення до відповідних правоохоронних органів.

Ексвійськком зі Львівщини під час війни купив 2 квартири, 2 будинки та авто

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button