Україна

НАБУ вже отримало кілька оригіналів із «чорної бухгалтерії» ПР від А.Авакова

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Національне антикорупційне бюро України вже отримало кілька оригіналів із «чорної бухгалтерії» Партії регіонів від Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомили УНН у прес-службі НАБУ.

У прес-службі підтвердили інформацію про те, що вже отримали кілька листів оригіналів з «чорної бухгалтерії» ПР.

Нагадаємо, сьогодні міністр внутрішніх справ А.Аваков повідомив, що МВС передасть НАБУ кілька оригіналів документів із “чорної бухгалтерії” Партії регіонів.

Раніше, 28 червня 2016 року, колишній заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до НАБУ так звану “чорну бухгалтерію” Партії регіонів.

1 червня директор НАБУ А.Ситник повідомив, що до Бюро було передано 841 аркуш “чорної бухгалтерії”. Всі сторінки заповнені від руки, в яких зазначено прізвища, ініціали, сума виданих коштів і короткий опис витрат, а також дата.

Того ж дня Антикорупційне бюро розпочало ідентифікацію осіб, вказаних у “чорній бухгалтерії” ПР.

16 вересня директор НАБУ А.Ситник повідомив, що Національне антикорупційне бюро України в рамках розслідування справи “чорної бухгалтерії” Партії регіонів має намір оголосити низку підозр.

У НАБУ також повідомили УНН, що вже ідентифікували 500 осіб, серед яких є декілька народних депутатів, з «чорної бухгалтерії» ПР.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close