Україна

НАБУ розслідує, чи фінансував Каддафі передвиборчу кампанію Юлії Тимошенко

У разі, якщо в результаті розслідування будуть виявлені ознаки кримінального правопорушення, НАБУ має намір відкрити кримінальне провадження за цим фактом

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) продовжують розслідувати законність фінансування президентської виборчої кампанії голови парламентської фракції “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Юлії Тимошенко з боку лівійського диктатора Муамара Каддафі у 2010 році.

Про це повідомляє 1NEWS.

НАБУ розслідує можливе отримання Юлією Тимошенко, яка у 2010 році обіймала посаду прем’єр-міністерки України, 4 мільйонів євро від режиму Каддафі і використання цих коштів для фінансування своєї виборчої кампанії на виборах президента Україна того ж року. Це розслідування триває понад вісім місяців.

У разі, якщо в результаті розслідування будуть виявлені ознаки кримінального правопорушення, НАБУ має намір відкрити кримінальне провадження за цим фактом. Повідомляється, що допити у цій справі, в тому числі й самої Тимошенко, можливі тільки після початку кримінального провадження.

Джерело: Німецька хвиля

Tags

Останні новини

Back to top button
Close