Україна

НАБУ порушило нову кримінальну справу проти Порошенка за заявою Коломойського

Порошенко, зокрема, попросив вплинути на посадових осіб США з метою введення міжнародних санкцій щодо Коломойського

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розслідує кримінальне провадження за фактом розмови колишнього президента України Петра Порошенка і радника президента США з національної безпеки Джона Болтона.

Під час цієї розмови Порошенко просив підтримати його на майбутніх президентських виборах, а також запровадити санкції проти бізнесмена Ігоря Коломойського, – повідомляє 1NEWS.

Як повідомляється, справу було відкрито ще 3 серпня за заявою Коломойського. Кримінальне провадження розслідується за ч. 1 ст. 369-2 Кримінального кодексу (зловживання впливом) за фактом розмови між колишнім президентом України і радником з нацбезпеки США, під час якої Порошенко, зокрема, попросив вплинути на посадових осіб США з метою введення міжнародних санкцій щодо Коломойського. У рамках розслідування Коломойський просив НАБУ визнати його потерпілим у справі, однак НАБУ відмовило йому в цьому. Після цього він звернувся зі скаргою до суду, але суд також відмовив бізнесменові.

Нагадаємо, колишній радник президента США Джон Болтон, який займав цю посаду у 2018-2019 роках, у своїх мемуарах повідомляв, що у серпні 2018 року тодішній президент України Петро Порошенко просив у США підтримати його на майбутніх президентських виборах, а також запровадити санкції проти Ігоря Коломойського.

Джерело: Німецька хвиля

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close