Україна

НАБУ оголосило про підозру колишній главі Нацагентства із запобігання корупції

28 жовтня 2019 року детективи Національного бюро за процесуального керівництва прокурорів САП повідомили колишній посадовиці Національного агентства з питань запобігання корупції про підозру у недекларуванні статків на понад 544 тис. грн. Про це 1News повідомила прес-служба НАБУ.

Слідство встановило, що колишня член НАЗК не внесла до декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік відомості про авто, яке перебувало у її постійному користуванні.

Це авто у 2016 році придбала мати її чоловіка за 544,39 тис грн, однак станом на 31 грудня 2016 року це майно перебувало в постійному користуванні екс-посадовиці НАЗК та її чоловіка. Відтак, за законом, цей факт мав бути відображений у декларації за 2016 рік, чого експосадовиця не зробила.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ розпочали в жовтні 2017 року.

За даними ЗМІ мова йде про колишню главу НАЗК Наталію Корчак.

Нагадаємо, у травні 2017 року журналісти програми «Наші гроші» зафіксували, що тодішня очільниця НАЗК Наталія Корчак користується автомобілем Skoda Octavia A7, якого немає в її декларації.

При цьому журналісти зазначають, що зафіксували факт користування цим автомобілем головою НАЗК і її чоловіком Юрієм Тімер-Булатовим. Про це свідчить і той факт, що свекруха, яка називає себе власницею транспортного засобу, досі не має водійського посвідчення.

Сама Наталія Корчак поки не прокоментувала інформація про вручення їй підозри.

Нагадаємо, діючий Генеральний прокурор Руслан Рябошапка у 2016-2017 роках був членом НАЗК. 9 червня 2017 року він написав заяву на звільнення через конфлікт з головою НАЗК Наталією Корчак.

«Протягом року своєї роботи я намагався говорити про проблеми агентства, у тому числі публічно. Однак, відсутність вчасної і належної реакції як в самому Національному агентстві, так і ззовні, призвели до необхідності вжиття кардинальних заходів із «реанімації» НАЗК….Незважаючи на відставку, готовий будь-яким чином і надалі допомагати у відновленні ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції», – написав Рябошапка.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close