Україна

На журналіста, який кинув яйце в Порошенка склали адмінпротокол

Чоловік, 1985 року народження, який, за його словами, є журналістом, був затриманий та доставлений до Шевченківського УП ГУНП в місті Києві

На чоловіка, який кинув яйце у напрямку п’ятого президента України Петра Порошенка, коли той виступав зі сцени на Майдані Незалежності, склали протокол про хуліганство.

Про це повідомляє 1NEWS.

Чоловік, 1985 року народження, який, за його словами, є журналістом, був затриманий та доставлений до Шевченківського УП ГУНП в місті Києві, де на нього був складений протокол про адміністративне правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство).

Нагадаємо, у неділю, 8 грудня, у Києві на Майдані Незалежності відбувалася акція “Червоні лінії для Зеленського”, яка мала на меті закликати чинного Президента України не поступитися національними інтересами під час переговорів у “нормандському форматі”, які мають відбутися 9 грудня в Парижі.

До акції долучилися різні політичні сили, зокрема, зі сцени виступив лідер партії “Європейська Солідарність”, п’ятий президент України Петро Порошенко. Під час його виступу з натовпу в його напрямку полетіло куряче яйце.

Джерело: УНН
Back to top button