Україна

На Закарпатті провели масштабні антитерористичні навчання

На Закарпатті у середу, 29 травня, відбулися антитерористичні навчання, можливе тимчасове запровадження особливого режиму, що може торкнутися місцевих жителів, інформує 1NEWS з посиланням на Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

“Сьогодні, 29 травня 2019 року, координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області провела планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Участь у навчаннях узяли підрозділи поліції Закарпаття”, – повідомили у поліції.

Масштабні тренування відбулися на території Великоберезнянського та Перечинського районів в умовах, максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння.

У навчаннях взяли участь підрозділи СБУ, Нацгвардії, Збройних сил України, Держприкордонслужби, Нацполіції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

“Під час заходів на окремих територіях було запроваджено тимчасовий особлививий режим, зокрема обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо”, – повідомили у поліції.

Управління СБ України в Закарпатській області, своєю чергою, звернулося до місцевих жителів з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитися до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу.

Усі дії відбуваються у межах чинного законодавства, наголосили у поліції.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close