Україна

На виїзд із Польщі до України чекають до 2500 вантажівок – ДПСУ


На виїзд із Польщі до України чекають до 2500 вантажівок - ДПСУ

Блокування руху для вантажівок на трьох напрямках триває. Перевізники почали обирати інші маршрути, повідомили в ДПСУ.

Польські перевізники продовжують блокувати рух вантажівок на основних пунктах пропуску Ягодин, Рава-Руська і Краківець, через що виникли черги і на інших пунктах пропуску до Польщі. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, пише Укрінформ.

“Блокування руху для вантажівок на трьох напрямках триває. Станом на ранок, на території Польщі в напрямку виїзду з цієї країни в Україну знаходяться близько 2 400 вантажних транспортних засобів. Найбільше – навпроти пункту пропуску Ягодин, це 1 100 вантажівок”, – зазначив Демченко.

Повідомляється, що за годину пропускають по кілька вантажівок у всіх напрямках, а більш-менш інтенсивний рух спостерігається тільки у пункті пропуску Краківець, коли вантажівки їдуть з України.

Демченко додав, що перевізники почали обирати інші маршрути, зокрема вже кілька днів вантажівки скупчуються і навпроти пункту пропуску Шегині, де також перебуває близько 1100 вантажівок. Загалом, за словами речника, кількість машин, які чекають на перетин кордону з Польщі в Україну, в останні кілька днів становить 2400-2500 одиниць.

Щодо вчорашнього попереджувального страйку словацьких перевізників Демченко зауважив, що він тривав недовго і не вплинув на рух транспорту.

Нагадаємо, 6 листопада на польсько-українському кордоні розпочався страйк польських перевізників. За кілька днів зібралися черги на десятки кілометрів, у яких стоять тисячі вантажівок.

16 листопада ЗМІ повідомили, що Польщі загрожує покарання від ЄС за блокування кордону України.

Переговори з польськими перевізниками провалились

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button