Україна

На виборах міського голови Василькова перемагає Наталія Баласинович

На виборах голови Васильківської об’єднаної територіальної громади Київської області перемагає Наталія Баласинович, яка балотувалась в якості самовисуванця. Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина».

За даними видання голоси розподілилися наступним чином:

  • Наталія Баласинович (самовисуванка) – 2968 голосів (29%);
  • Андрій Шевченко («Слуга народу») – 1647 (16%);
  • Олександр Скиба (самовисуванець) – 1221 (12%);
  • Анна Оксаніченко («Голос») – 1083 (11%).

В той же час у спільноті «Мій Васильків» на Facebook також з’явилась ця інформація. За наведеними даними це результати паралельного підрахунку голосів.

Всього у виборах на посаду міського голови Василькова брали участь 15 кандидатів, більшість з яких набрали менше 10% голосів.

Наталія Баласинович на своїй сторінці у Facebook подякувала виборцям Васильківщини та своїй команді: “Я щиро дякую виборцям, які віддали за мене голос – люди, ви неймовірні, я навіть не чекала, що ваша підтримка буде такою фантастичною! Розрив голосів величезний і свідчить про безмежну довіру до мене. Дякую своїй команді – разом ми сила, пишаюся, що зібрала однодумців-професіоналів. Найщиріша подяка Блаженнішому за благословення”.

Наталія Баласинович зараз є головою Васильківської районної ради. На державній службі з 2015 року.

З липня по листопад 2015 року була першим заступником голови Васильківської районної державної адміністрації.

На виборах у жовтні 2015-го була обрана депутатом Васильківської районної ради, яку і очолює по сьогодні.

Наталія Баласинович народилась у Васильківському районі, в якому балотувалась, тому проблеми району добре їй відомі.

Під час проведення передвиборчої кампанії провела численні зустрічі з виборцями, на яких розповіла про здобутки роботи районної ради.

Зокрема, мова йде про: побудову сучасних амбулаторій в селах Іванковичі, Калинівка, Лосятин та Плесецьке; побудову енергозберігаючого фельдшерського пункту в селі Застугна та ФАПу з житлом для медика в селі Порадівка; оновлення та укомплектування пологового відділення Васильківської центральної районної лікарні; ремонт та оновлення терапевтичного, травматологічного, хірургічного та поліклінічного відділень Васильківської лікарні; відкриття сучасного навчально-виховного комплексу в селі Путрівка, на базі якого побудовано інклюзивний парк для дітей з особливими потребами; ремонт шкіл в селах Барахти та Калинівка; капітальний ремонт Васильківської районної ЦДЮТ; відкриття нової спортивної школи ім. Івана Піддубного в селищі Калинівка тощо.

Під час проведення передвиборчої кампанії Наталія Баласинович піддалась цькуванню зі сторони опонентів з партії «Слуга народу», які носили не тільки відверто наклепницький характер, але й мали ознаки сексизму.

Переконлива перемога Наталії Баласинович доводить, що чорні методи проведення виборів вже не працюють і виборці голосують за тих кандидатів, роботу і відданість яких можуть бачити щодня.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close