Україна

На вулицях столиці масово встановлюють стовпчики проти автомобілів

Минулого тижня у більшості районів столиці активно встановлювали нові антипаркувальні стовпчики. Робота відбувається вздовж магістралей і невеликих вулиць, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу КМДА.

Так на Троєщині встановили 68 стовпців на вул. Закревського біля поліклініки. Розпочали роботи з обмеження паркування на просп. Перемоги. За тиждень вздовж цієї магістралі змонтували 122 стовпчика. Встановлено стовпчики і на Подолі – 30 штук з’явились на вулицях Почайнинській і Борисоглібській.

Кількість стовпців на вулицях Києва зростатиме щотижня. У найближчих планах дорожників – активізувати роботу з облаштування острівців безпеки на пішохідних переходах.

-Встановлення антипаркувальних стовпців ведеться з перших днів січня. На початку місяця обмежувачі встановлювали у Печерському районі. Нині ж – це відбувається майже у всіх районах. Лише за тиждень ми змонтували 429 стовпчиків, – повідомив заступник генерального директора КК «Київавтодор» Валентин Осипов. – У першу чергу, обмежувачі паркування встановлюємо там, де тротуари вузькі, біля зупинок громадського транспорту, вздовж вулиць зі смугами для руху громадського транспорту, щоб водії не заїжджали на них для паркування пішохідних доріжок і узбіч.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close