Україна
Гаряча новина

На Волині та на Закарпатті людям заборонили виходити з дому

На Волині і Закарпатті ввели режим максимального обмеження пересування на вихідних. Людей просять не виходити з дому з 13:00 суботи 11 квітня до 6:00 понеділка 13 квітня, пише «Українська правда» з посиланням на інформацію облдержадміністрацій.

«Сподіваюся, що волиняни із розумінням поставляться до вимушених дій, які вводяться в області, аби унеможливити швидке розповсюдження та масове захворювання коронавірусною інфекцією. Завдяки нашим спільним діям ситуація в області контрольована. Якщо населення продовжуватиме дотримуватися рекомендацій, то з карантину можемо вийти в травні, а не у вересні, як прогнозують», – зазначив голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко.

Нові обмеження запрацюють вже з 11 квітня. Людей просять не виходити з дому та придбати необхідні продукти та ліки заздалегідь.

Таке ж рішення прийняли і на Закарпатті. Максимальне обмеження пересування в області також вводиться з 13:00 суботи до 6:00 понеділка.

За словами в.о. голови Закарпатської ОДА Олексія Гетманенка, за дотриманням вимог слідкуватимуть працівники Нацполіції та Нацгвардії, на порушників накладатимуть штрафи у 17 тисяч гривень.

«Щоб стримати поширення інфікування коронавірусом, на цих вихідних в області ми посилюємо заходи безпеки. Регіональна комісія прийняла рішення про введення максимального обмеження пересування. Це означає, що починаючи із 13-ї години суботи, 11 квітня, до 6-ї години ранку понеділка, 13 квітня, люди не виходитимуть з дому» – заявив він.

В.о. голови ОДА додав, що у містах протягом усіх вихідних проводитимуть санітарну обробку.

Богослужіння відбуватимуться у режимі відеотрансляції.

Нагадаємо, раніше 1News повідомляло, що в Київській області теж посилили режим карантину на вихідні 11-12 квітня.

Останні новини

Back to top button