Україна

На вокзалі у Києві пограбували народного депутата

На Південному вокзалі в Києві пограбували народного депутата Володимира Ар’єва. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Вже потрапила в мережу історія, як на київському вокзалі моя сумка стала на гаманець легшою. То було не пограбування, а робота професійних кишенькових злодіїв. Заяву в поліцію я не робив, бо мусив сідати на потяг і їхати у Вінницю. Але після інформації в мережі мені почали писати в приват інші постраждалі», – зазначив Ар’єв..

Він констатував, що на київському вокзалі це стало масовим явищем. «Або гроші витягають з сумок – причому так миттєво і професійно, що людина навіть не встигає зрозуміти як відкрили її сумку, або група ромів оточує когось і просто відбирає гроші та цінні речі. Затримання грабіжників і передача поліції, як на фото, які надіслав один з пограбованих, ні до чого не призводить. Доказів при ній немає і свої права вокзальні злочинці знають добре і без адвоката», – пише нардеп.

Враховуючи викладене, Ар’єв звернувся до Національної поліції Києва із закликом провести антикримінальний рейд на вокзалі.

Також він порекомендував Нацполіції Києва та «Укрзалізниці» – скоординуватися і встановити нарешті достатню кількість якісних камер відеоспостереження з можливістю деталізації, «щоб грабіжників і щипачів можна було ідентифікувати і ловити на гарячому та притягати до кримінальної відповідальності».

«І не варто посилатися, що заяв від постраждалих небагато: просто переважна більшість у виборі між потягом і поліцією надає перевагу не згаяти потяг, але проблема від того не зникає», – додає Ар’єв.

Нагадаємо, раніше 1News повідомляло про те, що 14 липня в центрі Києва пограбували нового главу Митної служби Максима Нефьодова. В одному з кафе у нього витягли планшет.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close