Україна

На Вінниччині солдата засудили на шість років, бо залишив військову частину


На Вінниччині солдата засудили на шість років, бо залишив військову частину

Вироком суду старшого солдата, за сукупністю невідбутого покарання за попередніми вироками, призначеними за скоєння майнових злочинів, засуджено до 6 років позбавлення волі.

У Вінницькій області суд призначив покарання солдату, який самовільно залишив військову частину у бойовій обстановці. Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Вироком суду старшого солдата, за сукупністю невідбутого покарання за попередніми вироками, призначеними за скоєння майнових злочинів, остаточно засуджено до шести років позбавлення волі.

Зазначається, що на початку березня 2023 року раніше судимий військовослужбовець, з метою тимчасово ухилитись від проходження військової служби, самовільно залишив розташування підрозділу військової частини та незаконно перебував поза його межами до кінця березня 2023 року.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю та щиро розкаявся. Наразі вирок суду ще не набрав чинності.

Нагадаємо, дезертира-зрадника, який втік на тимчасово окуповану територію України й воював проти ЗСУ на боці російських загарбників, засуджено до 15 років в’язниці.

Раніше повідомлялося, що працівники ДБР затримали у Харкові військовослужбовця, який втік з військової частини в Полтаві й намагався дискредитувати правоохоронців.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button