Україна

На цьому тижні можуть відкритися столичні ТРЦ

Київські ТРЦ імовірно відкриються в найближчу середу – 27 травня, заявив на зустрічі з представниками Української ради торгових центрів мер Києва Віталій Кличко, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу КМДА.

«На зустрічі обговорювалися питання епідеміологічної ситуації в Києві, важливості якнайшвидшого відкриття ТРЦ, залежно роботи ТРЦ від транспортної інфраструктури столиці, заходи безпеки», – йдеться в повідомленні УСТЦ.

У раді підкреслили, що практично всі торгові центри Києва оснащені автоматичними системами підрахунку відвідувачів, за допомогою яких можна контролювати дотримання норм кількості людей в приміщенні.

А вранці 25 травня запрацювали всі лінії столичного метрополітену. Через два місяці карантину і вимушеного простою, столична підземка нарешті знову запрацювала у звичному режимі, повідомляє zn.ua.

У метро впускають в масках і просять дотримуватися безпечної дистанції. Однак дозволяють заходити без рукавичок, суперечить правилам.

Станції почали працювати за звичним графіком.

Так, за повідомленням прес-служби столичного метрополітену, в метро не пускатимуть пасажирів без маски або з температурою вище 37,2 ° С. При цьому в документі сказано, що співробітники підземки повинні проводити температурний скринінг не всім пасажирам, а тільки тим, у кого є “візуальні ознаки ГРЗ”.

Метрополітен також зобов’язаний забезпечити дезінфекцію вестибюлів, станцій і приміщень кожні три години, рухомого складу – перед кожним рейсом.

“У підземці також повинні забезпечити відстань не менше 1,5 м між пасажирами в чергах до кас і термінали самообслуговування, на платформах і в вестибюлях станцій. У разі скупчення пасажирів обмежувати кількість пасажирів на станціях метрополітену (включаючи повне або часткове закриття входів) “, – сказано в повідомленні.

Крім того, метрополітен повинен стежити за станом здоров’я співробітників і не допускати до роботи людей з ознаками ГРВІ.

“Влада столиці і метрополітен закликають пасажирів після відновлення роботи підземки користуватися [цим видом] транспорту тільки в разі крайньої необхідності”, – додали в прес-службі метро.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close