Україна

На третину зріс ринок нових автомобілів в Україні

За 7 місяців 2021 року ринок нових автомобілів в Україні зріс на 30%, повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

 

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух разом з народним депутатом Артемом Кунаєвим і президентом Запорізької торгово-промислової палати Володимиром Шаміловим відвідали ЗАЗ і ознайомилися з його виробничим потенціалом.

За словами Євдокименка, потужності підприємства використовуються на 20%.

“Бізнесу потрібні умови, потрібен ринок нових автомобілів і платоспроможність населення. За 7 місяців цього року ринок нових автомобілів зріс на 30%. Повномасштабне виробництво легкових автомобілів в Україні можливе, коли ринок буде 200-250 тисяч нових продажів на рік. Цього року показник буде приблизно – 100 тисяч”, – сказав він.

За словами Євдокименка, за вісім місяців 2021 року на ЗАЗ вироблено понад 2000 легкових автомобілів і близько 60 автобусів.

“Наші планові цифри до кінця року, те, що підписано, і те, що законтрактовано – 6000-6500 легкових автомобілів, 160 автобусів, плюс випуск запчастин.

Окрім того, завод випустив невелику партію спеціальних автомобілів – мобільний офіс, створений на базі вантажного автомобіля.

На ЗАЗ працює близько 1000 співробітників. Як запевнив глава заводу, за годину на підприємстві випускають 7 легкових авто.

 

Back to top button