Україна

На території України можуть розміститись військові резерви США – А. Парубій

Андрій Парубій

КИЇВ. 20 червня. УНН. Безпекова угода між Україною та США, яка наразі перебуває на стадії обговорення, передбачає розміщення на території України військових резервів США. Про це в ефірі програми “Свобода слова” заявив спікер ВР Андрій Парубій, передає УНН.

На думку А. Парубія, Україна повинна максимально ініціювати підписання безпекової угоди .

“Ця практика давно використовується у США. Подібні безпекові угоди підписані з Японією , Австралією, Ізраїлем. Ця угода дає нові і дуже важливі можливості. Зокрема, вони стосуються постачання летального оборонного озброєння. Я маю такий стриманий оптимізм, що це питання може бути в рішено в найближчий період. Також угода передбачає проведення спеціальних операцій, спільних науково-технічних розроботк і, навіть, розміщення на територіі Украіни військових резервів США. Воно виводить на новий рівень співробітництво між Україною та США”, – сказав він.

Спікер також зазнчив, що ідеї щодо безпекової угоди між Україною та США активно обговорюється серед конгресменів і демократичної та республіканської партії.

“Більше того, дано доручення аналітичним центрам, які є і працюють з кожною з цих партій описати всі необхідні пропозиції з цього приводу”, – додав він і наголосив на тому, що негативноі реакції з приводу цього питання, під час своєі поїздки до США, він не побачив.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =

Close