На Сумщині росіяни поцілили в об’єкт інфраструктури, є знеструмлення
[ad_1] 
Рятувальникам вдалося ліквідувати всі осередки горіння. Постраждалих унаслідок удару немає.
У Сумській області війська РФ поцілили в об’єкт інфраструктури, виникла пожежа. Про це 27 жовтня повідомила ДСНС.
Зазначається, що рятувальникам вдалося ліквідувати всі осередки горіння.
Постраждалих унаслідок удару немає.
Як повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров, через ворожі атаки тимчасово без електропостачання залишилася частина Сумської громади.
Начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко додав, що без світла частина мешканців Сум. Один із водозаборів працює на резервних джерелах живлення.
function gallery3393381() { $.get('//' + window.location.host + '/ajax/module.aspx?spm_id=520&id=3393381&lang=1&IsAjax=true', function (data) { $('#gii3393381').html(data); }); }
gallery3393381();
Нагадаємо, аварійні графіки відключення світла запровадили в Україні в понеділок зранку, 27 жовтня.
Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

